Privatumo Politika

Sužinokite, kaip WRYEDGE saugo jūsų asmens duomenis ir konfidencialumą. Jūsų duomenų apsaugos politika.

  • Home
  • Privatumo Politika

Privatumo Politika

Galiojanti versija: 2023-12-19

Ši privatumo politika reglamentuoja jūsų naudojimąsi WRYEDGE tinklalapiu. Ši privatumo politika netaikoma trečiųjų šalių programoms, paslaugoms ar svetainėms, net jei naudojatės jomis pasiekę nuorodomis per WRYEDGE tinklalapyje esančias priemones.

Ši privatumo politika netaikoma informacijai, kurią pateikiate ar kurią renka trečiosios šalys. Ten, kur ši privatumo politika netaikoma, prieš pateikdami savo asmens duomenis, turėtumėte susipažinti su privatumo politika.

Ši privatumo politika apima informaciją apie tai, kaip mes renkame, naudojame, saugome ir tvarkome jūsų asmens duomenis. Todėl prašome atidžiai perskaityti šią privatumo politiką prieš naudojantis WRYEDGE paslaugomis. Registruodamiesi ar kitaip naudodamiesi WRYEDGE tinklalapiu, turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią privatumo politiką.

Jei nesutinkate su šia privatumo politika, rekomenduojame nesinaudoti WRYEDGE tinklalapiu ar jomūsų paslaugomis.

1. Bendrosios Nuostatos

1.1. Mes, WRYEDGE, esame įsipareigoję saugoti jūsų privatumą. Ši politika reglamentuoja jūsų naudojimąsi mūsų tinklalapiu ar paslaugomis apimantį jūsų pagrindinių asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą.

1.2. Mes laikomės Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktų. Duomenų saugumui yra taikomos techninės ir administracinės priemonės.

1.3. WRYEDGE, UAB, įmonės kodas 302973889, veikia kaip duomenų valdytojas. Mūsų registruota buveinė yra Meistrų g. 5, LT-36102 Panevėžys, Lietuva. Kilus klausimams susisiekite su mumis el. paštu info@wryedge.com.

1.4. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, jūs sutinkate su šia privatumo politika. Ji atitinka ES Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą 2016/679.

1.5. Siekiant padidinti duomenų saugumą, užtikrinkite, kad jūsų informacija išliktų privati apsilankymo tinklalapyje metu. Reguliariai keiskite prisijungimo slaptažodžius ir saugiai laikykite jautrią informaciją, pvz., mokėjimo duomenis.

1.6. Šios sąlygos taikomos visoms sąveikoms mūsų tinklalapyje: registracijai, produktų peržiūrai ir užsakymui, bendravimui ir kt.

1.7. Šios sąlygos taikomos nepriklausomai nuo įrenginio, kurio naudojate tinklalapiui ar paslaugoms pasiekti.

1.8. Mes renkame asmens duomenis, kuriuos tiesiogiai pateikia klientai ir lankytojai. Tai apima vardus, adresus, el. paštus, telefono numerius ir banko duomenis. Be to, automatiškai renkama įrenginio informacija ir IP adresai rinkodaros analizės tikslais.

1.9. Tiesioginė rinkodara gali vykti tik su kliento sutikimu, kurį bet kuriuo metu galima atšaukti.

1.10. Jūsų duomenys renkami, kai apsilankote, pateikiate užsakymą, kreipiatės, sutinkate su slapukų politika, prenumeruojate naujienlaiškį ar teikiate informaciją kitais būdais.

1.11. Asmens duomenys neprivalomai saugomi 1, 6 ar 12 mėnesių nuo paskutinio paslaugų naudojimo. Pasibaigus pasirinktam laikotarpiui, duomenys saugiai ištrinami.

1.12. Jūsų duomenys gali būti perduodami pristatymo paslaugoms, valstybinėms institucijoms, duomenų tvarkytojams, IT specialistams ir kitoms mūsų veiklai padedančioms įmonėms.

1.13. Dėl su asmeniniais duomenimis susijusiais klausimais rašykite el. paštu info@wryedge.com
Atsakymai bus teikiami per 30 darbo dienų. Ginčai bus sprendžiami derybų ir teisinių procedūrų būdu.

2. Slapukų Naudojimas

2.1. WRYEDGE tinklalapis naudoja slapukus. Tai yra maži duomenų failai su unikaliu ID numeriu, kurie saugomi jūsų kompiuteryje, kad tinklalapio administratorius galėtų identifikuoti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą tinklalapyje. Slapukai padeda greičiau ir patikimiau teikti atitinkamą turinį.

2.2. Paprastai slapukai nesaugo jokios informacijos, kuri galėtų tiesiogiai identifikuoti naudotoją, bet jūsų asmens duomenys, kuriuos mes tvarkome, gali būti susieti su jūsų naudojimu kompiuteriu ar kita įranga, įskaitant naršymą svetainėse ir kitą informaciją, gautą ir saugomą slapukų pagalba.

2.3. Bet kuriuo metu galite keisti savo įrenginių nustatymus ir ištrinti išsaugotus slapukus. Dauguma naršyklių yra nustatytos automatiškai priimti slapukus. Naršyklėje galite išjungti slapukus. Norėdami pašalinti slapukus iš savo mobiliojo telefono, skaitykite telefono naudojimo vadovą.

2.4. Mes galime dirbti su trečiosiomis šalimis (paprastai vadinamomis paslaugų teikėjais), kurios mūsų leidimu gali įdėti trečiųjų šalių slapukus svetainėse arba mūsų paslaugų srityse, programose ir įrankiuose. Šių paslaugų teikėjai padeda mums geriau, greičiau ir patikimiau aptarnauti jus.

2.5. Atkreipkite dėmesį, kad trečiųjų šalių slapukai yra reglamentuojami trečiųjų šalių privatumo politikos, ir mes neatsakome už trečiųjų šalių slapukų privatumo praktiką.

3. Rinkodara

3.1. Gavę jūsų sutikimą, mes siųsime jums rinkodaros pranešimus el. paštu, kad galėtumėte sužinoti apie mūsų naujienas ir atrasti esamus bei naujus produktus.

3.2. Bet kuriuo metu galite atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų. Tai galite padaryti rašydami šiuos el. laiškus: el. paštu info@wryedge.com arba naudodamiesi atsisakymo nuoroda, pateikta jums išsiųstame pranešime.

4. Privatumo Politikos pakeitimai

4.1. Mes periodiškai galime keisti šią privatumo politiką, kad tinkamai atspindėtų, kaip mes tvarkome jūsų asmens duomenis. Esant reikšmingiems pakeitimams, mes jus informuosime tinklalapyje ar kitomis tinkamomis komunikacijos priemonėmis arba el. paštu.

4.2. Jūs visada galite apsilankyti privatumo politikos puslapyje, kur matysite pakeitimus ir dabartinę versiją.