APIE MUS

Esame seniausia prototipų gamybos įmonė Baltijos šalyse. WRYEDGE pasižymi ilgamete patirtimi prototipų gamybos srityje, ir yra idealus pasirinkimas norint užtikrinti aukštos kokybės produktų ir paslaugų kokybę. 

Seniausia Prototipų Gamybos Įmonė Baltijos Šalyse
SVEIKI UŽSUKĘ @WRYEDGE

Seniausia prototipų gamybos įmonė Baltijos šalyse!

WRYEDGE yra moderni įmonė, kuri įsteigta 2013 metais kaip pirmoji pridėtinės gamybos įmonė Baltijos šalyse. Bėgant metams, mes įveikėme visus iškilusius iššūkius, taip įgaudami patirties. Visi iššūkiai suformavo mūsų charakterį, padarė mus atsparia ir prisitaikančia komanda, žinoma dėl savo profesionalumo, netradicinio mąstymo, inovatyvaus požiūrio ir išvystytų kompetencijų.

Kaip 3D ekspertai, mes turime didelę patirtį šioje srityje ir esame gerai susipažinę su naujausiomis technologijomis. Mes esame kompetentingi ir turime visas būtinas priemones teikti paslaugas, tokias kaip 3D modeliavimą, 3D skenavimą, 3D spausdinimą, CNC frezavimą ir daug daugiau. Mūsų komanda yra atvira bendradarbiavimui ir bendriems projektams.

WRYEDGE didžiuojasi būdama patikima partnere daugeliui įmonių, siūlydama pranašesnius sprendimus viršijančius lūkesčius. Mūsų prioritetai yra aiškus bendravimas, dėmesys detalėms bei projektų įgyvendinimo laikas. Atsižvelgdami į visus klientų reikalavimus, mes siekiame kurti ilgalaikį bendradarbiavimą ir prisidėti prie kiekvieno projekto sėkmės.

Kūryba

Kiekviena problema turi savo sprendimą, tik svarbu jį surasti. Mūsų pargrindinis išskirtinumas yra atrasti unikalius sprendimus ir prisitaikydami prie kylančių iššūkių.

Inovacijos

Mūsų tikslas – judėti į priekį! Mes nuolat ieškome naujų metodų, įrankių ir technologijų, siekdami supaprastinti ir optimizuoti dizaino bei gamybos procesus.

Patirtis

Kokybė ir profesionalumas yra mūsų požiūrio kertiniai akmenys. Mūsų patirtis leidžia pasiūlyti kelias sprendimų alternatyvas bei kiekvienai situacijai išsirinkti geriausią.

kodėl mes?

Paruošę įveikti didesnius ir sudėtingesnius projektus nei bet kada anksčiau!

Mes tikime, kad inovacijos yra raktas norint išlikti pirmaujančiais greitai besikeičiančioje gamybos pramonėje

11 metų patirtis

Turėdami daugiau nei 11 metų patirties gamybos pramonėje, garantuojame aukštą kokybę ir greitą gamybą.

Profesionali komanda

Visa WRYEDGE komanda yra profesionalai, nepriklausomai ar tai planavimas, ar gamybos sritis.

Svarbus tvarumas

Praktika gaminti taip, kad būtų minimizuojamas neigiamas poveikis aplinkai bei socialinei gerovei.

Įvairios apimties gamyba

Mums nėra svarbu ar tai vienos detalės projektas ar masinė gamyba. Visi projektai mums yra vienodai svarbūs.

Ieškote patikimo ir
stabilaus partnerio?

Mes suprantame paprastumo reikšmę. Sudėtingi procesai dažnai gali trukdyti pažangai ir kurti papildomas užduotis. Todėl mes nuolat tobuliname savo darbo procesus, ieškodami galimybių supaprastinti ir optimizuoti kiekvieną žingsnį.

Pradėkite projektus su
WRYEDGE

Atidžiai analizuodami ir tobulindami procesus, siekiame pašalinti iškilusias problemas ir maksimaliai padidinti mūsų kūrybos bei gamybos efektyvumą, taip užtikrindami, kad mūsų sprendimai būtų ne tik inovatyvūs, bet ir praktiškai įgyvendinami.

Mūsų Draugai ir Partneriai

Nauji iššūkiai ir nestandartiniai sprendimai padeda gerinti mūsų paslaugas. Bendradarbiavimas leidžia mums plėsti galimybes ir augti, todėl mes labai vertiname mūsų Partnerius ir Draugus!