GAUKITE PASIŪLYMĄ

Ši forma leidžia jums greitai ir efektyviai perteikti savo poreikius ir nurodyti pageidaujamą projekto įgyvendinimo grafiką. Spartus projektų įgyvendinimo laikas!

  • Home
  • Gaukite Pasiūlymą

UŽKLAUSOS FORMA

Tai patogus būdas užsakyti naujus produktus, gamybos paslaugas ar atlikti pakeitimus jau pagamintuose produktuose. Ši forma leis jums pagreitinti projektų įgyvendinimo laiką, greitai ir efektyviai pateikti savo poreikius ir nurodyti pageidaujamą projekto įgyvendinimo laikotarpį.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Click or drag files to this area to upload.You can upload up to 5 files.
Failų dydis iki 25 MB. Tinkami formatai pdf, stl, stp, step, igs, ipt, dwg, dxf, jpg, png.

Ar turite klausimų apie mūsų produktus, reikia pagalbos su paslauga, ar tiesiog norite susisiekti – mūsų komanda čia, tam kad padėtų.

FAILŲ SIUNTIMAS IR SAUGOJIMAS

Mes priimame įvairių formatų failus iki 25 MB dydžio. Priimtini failų formatai yra pdf, stp, step, igs, ipt, dwg, dxf, jpg, bmp, png. Vieną kartą galima įkelti iki 5 failų. Įkelti failai saugomi mūsų sistemoje, kol užklausa yra derinama arba vyksta gamyba. Užklausai suderinus arba pasibaigus gamybai, pateikti failai visiškai pašalinami iš mūsų sistemos, siekiant užtikrinti klientų duomenų konfidencialumą ir saugumą.

PRODUKCIJOS PRISTATYMO LAIKAS

Visi šie etapai priklauso nuo detalių sudėtingumo, kiekio ir kliento specifinių reikalavimų. Visi dizaino, gamybos ir pristatymo terminai yra derinami individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius ir susitarimus. Mes stengiamės užtikrinti, kad visi procesai būtų atlikti laiku ir aukštos kokybės, siekiant užtikrinti klientų pasitenkinimą ir ilgalaikę bendradarbiavimą.

KOKYBĖS KONTROLĖ

Užtikrinant aukštą produkto kokybę yra vienas iš esminių mūsų veiklos aspektų. Mes atliekame kruopštų kokybės kontrolę visuose gamybos etapuose, siekdami užtikrinti, kad būtų atitinkami visi reikalavimai ir standartai.

PASIŪLYMAI IR KAINOS

Suprantame, kad kiekvienas projektas yra unikalus, ir siekiame pasiūlyti konkurencingą ir individualiai pritaikytą kainodarą, atitinkančią jūsų biudžetą. Be to, galime pasiūlyti įvairius pasiūlymus ar paketus, pritaikytus skirtingų dydžių ir sudėtingumo projektams.